CH:6 Αθλητικά Leaderboard Desktop 728X90 d:728x90 m: 300x100

Μοιράστηκαν από ένα βαθμό στο Μακάρειο (ΒΙΝΤΕΟ)

Κυριακή, 15/9/2019 - 20:28
CH:10 Αθλητικά Article Desktop Ros 728X90 d:728x90 m: 300x100

Χωρίς νικητή ολοκληρώθηκε η αναμέτρηση στο Μακάρειο μεταξύ της Δόξας και του Εθνικού Άχνας αφού οι δύο ομάδες έμειναν στο ισόπαλο 1-1 στο πλαίσιο της τρίτης αγωνιστικής του πρωταθλήματος Cyta.

Ο Εθνικός πήρε προβάδισμα στο σκορ στο 38ο λεπτό με τον Κοστόφσκι ενώ οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν στο 66ο λεπτό με τον Καρλάο.

CH:6 Αθλητικά Article Above Next Article Responsive 300X100 d:0x0 m: 300x250

Μετά την ισοπαλία, στους δύο βαθμούς ανέβηκε η Δόξα και στους τέσσερις βαθμούς ο Εθνικός Άχνας μετά από τρεις αγώνες για την ομάδα του Λούκα Χατζηλούκαι και δύο για αυτήν του Γιώτη Εγκωμίτη.

Καλύτερη στον αγώνα ήταν η Δόξα, ωστόσο ήταν αρκετά άστοχη στην τελική της προσπάθεια. Από την άλλη, ο Εθνικός ήταν αρκετά καλά στημένος στο γήπεδο κατάφερε να προηγηθεί στο πρώτο ημίχρονο, με τον Κουντόμπνιακ να χάνει τεράστια ευκαιρία (83’) για να δώσει στην ομάδα του τους τρεις βαθμούς.

CH:5 Αθλητικά Article Above News Feed Responsive 300X250 d:0x0 m: 300x250
CH:8 Αθλητικά Billboard Desktop 1000X100 d: 1000x100